• Czcionka:
  • Mapa strony:
  • mapa strony
Slider

Aby pomóc uczniom szkół podstawowych i średnich w poszerzaniu wiedzy i zdobywaniu kompetencji, studenci filologii angielskiej PWSZ w Koninie kontynuują projekt „Korki nie we wtorki”, w ramach którego będą udzielać uczniom nieodpłatnych korepetycji z języka angielskiego, a rodzicom, którzy chcą skuteczniej pomagać dzieciom w nauce języka – porad. Przyszli nauczyciele języka chcą w ten sposób wesprzeć lokalną społeczność i jednocześnie zrealizować praktykę pedagogiczną, oczywiście pod czujnym okiem opiekuna dydaktycznego z ramienia uczelni.

Osoby zainteresowane korepetycjami prosimy o zgłoszenia na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Korki Nie We Wtorki