• Czcionka:
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Kandydacie!

Zastanawiasz się nad podjęciem studiów w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie? Masz pytania dotyczące oferowanych kierunków studiów, specjalności, zasad rekrutacji? Jesteś ciekawy, jak wygląda nauka na naszej uczelni i jakie daje możliwości? Spotkaj się z nami na webinariach dla kandydatów na studia! Wydarzenie na platformie MS Teams. Dowiesz się, dlaczego warto wybrać PWSZ w Koninie.
Do zobaczenia!

Webinaria:

• Katedra Języka i Komunikacji (kierunki: filologia, języki obce w mediach i biznesie)

15.02.2021 r., godz. 14:30

Link do spotkania

• Katedra Nauk Ekonomicznych (kierunki: biznes międzynarodowy*, finanse i rachunkowość, logistyka)

17.02.2021 r., godz. 14:30

Link do spotkania

• Katedra  Żywienia i Aktywności Fizycznej (kierunki: dietetyka, wychowanie fizyczne)

19.02.2021 r., godz. 14:30

Link do spotkania

• Katedra Nauk Technicznych (kierunki: automatyka i robotyka, informatyka, mechanika i budowa maszyn)