ukrain russian

Slider

W związku z nasilającym się zagrożeniem zakażeniem koronawirusem w Polsce, podjąłem jednak decyzję o ZAWIESZENIU do 25 marca 2020 r. wyjazdów służbowych, udziału w konferencjach krajowych i międzynarodowych, mobilności międzynarodowej pracowników, studentów i gości.

Zarządzenie nr 24/2020 Rektora PWSZ w Koninie z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie działań związanych z zapobieganiem i przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie.

Osoby powracające z podróży bardzo proszę o monitorowanie swojego stanu zdrowia po przyjeździe, a w razie wystąpienia niepokojących objawów o:

• stosowanie się do zaleceń służb państwowych (powiadomienie telefoniczne o tym stacji sanitarno-epidemiologicznej lub zgłoszenie się do oddziału obserwacyjno-zakaźnego),
  • niezwłoczne przekazanie informacji o podejrzeniu zachorowania wywołanego koronawirusem do Biura Rektora na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ponadto pracownicy powracający z podróży, którzy w szczególności:

• przebywali w rejonach występowania wirusa COVID-19;
  • mieli kontakt z osobą chorą lub podejrzaną o zakażenie wirusemCOVID-19

proszeni są o niezwłoczne przekazanie informacji o tym do Biura Rektora na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgodnie z wczoraj wydanym zarządzeniem, w takim przypadku pracodawca może polecić pracownikowi wykonywanie tzw. pracy zdalnej.

W dalszym ciągu apeluję o ograniczenie do niezbędnego minimum podróży i kontaktów z innymi, przebywania w dużych skupiskach ludzkich.

prof. Mirosław Pawlak
Rektor PWSZ w Koninie