ukrain russian

Slider

Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych zorganizował drugie w tym roku akademickim spotkanie naukowe. Z inicjatywy dr hab. Kingi Przybyszewskiej, prof. PWSZ w Koninie spotkaliśmy się 3 grudnia na I konferencji naukowej pt. Resocjalizacja: profilaktyka, prewencja, edukacja, by wysłuchać wykładów zarówno reprezentantów strategicznych instytucji w Polsce, w tym Policji, Straży Pożarnej, Ośrodka Rozwoju Edukacji, jak i kuratorów sądowych, specjalistów od zagadnień powiązanych z wychowaniem,  resocjalizacją.

Niezwykle ciekawe wystąpienia i dyskusje z profesjonalistami oznacza dla środowiska uczelni nie do przecenienia możliwość połączenia teorii z praktyką w obszarze nauk społecznych. Już dzisiaj w imieniu pomysłodawczyni konferencji i wydziału zapraszamy na drugą część, którą planujemy w kwietniu 2020 roku, tym razem w formule szkoleniowej i warsztatowej.

asg

IMAG1278