• Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony
Slider

18 września w auli Centrum Wykładowo-Dydaktycznego w Koninie spotkali się nauczyciele akademiccy i pracownicy administracyjni PWSZ w Koninie. Spotkanie otworzył prof. nadzw. dr hab. Mirosław Pawlak, Rektor PWSZ w Koninie, który przedstawił założenia dydaktyczne i organizacyjne na rok akademicki 2012/2013.

Następnie głos zabrali dziekani poszczególnych Wydziałów: dr Piotr Inerowicz, dr Artur Zimny oraz dr inż. Zbigniew Kosmala.

Prorektor do spraw kształcenia dr Jerzy Jasiński podsumował wyniki rekrutacji 2012/2013.

Sprawozdanie z działalności Konińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz podziękowania za doskonale układającą się współpracę z Uczelnią złożyła prezes Stowarzyszenia, mgr Urszula Adamska.

Narada zakończyła się wręczeniem nagród dla pracowników PWSZ.