ukrain russian

Logo CJO PWSZ

Centrum Języków Obcych jest jednostką organizacyjną Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.

Ma na celu świadczenie usług edukacyjnych, szkoleniowych, egzaminacyjnych i tłumaczeniowych będących odpowiedzią na zapotrzebowanie społeczności lokalnej i akademickiej.

Nadzór merytoryczny nad Centrum Języków Obcych sprawuje Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych.

Zakres działalności Centrum Języków Obcych obejmuje:

1. Organizację i prowadzenie zajęć w ramach lektoratu na wszystkich kierunkach studiów.
  2. Organizację i prowadzenie kursów językowych.
  3. Organizację warsztatów  i konkursów językowych dla studentów PWSZ w Koninie oraz uczniów szkół średnich.
  4. Świadczenie innych usług językowych: audyty językowe dla firm, obsługę językową konferencji oraz tłumaczenia pisemne i ustne.

Kierownik Centrum Języków Obcych

mgr Katarzyna Krakowian-Płoszka.