ukrain russian

Slider

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie w ramach przyjęć na studia na rok akademicki 2020/2021 przeprowadza się procedurę potwierdzania efektów uczenia się na kierunkach studiów pierwszego stopnia o profilu praktycznym „filologia” oraz „logistyka”.

Program studiów pierwszego stopnia o profilu praktycznym dla kierunku "logistyka" - cykl kształcenia 2020-2023

Uchwała nr 412/VI/V/2020 w sprawie ustalenia programu studiów dla kierunku studiów pierwszego stopnia „logistyka” o profilu praktycznym w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie
załącznik
załączniki 1-3 do załącznika

Program studiów pierwszego stopnia o profilu praktycznym dla kierunku "filologia" - cykl kształcenia 2020-2023

Uchwała nr 404/VI/V/2020 w sprawie ustalenia programu studiów dla kierunku studiów pierwszego stopnia „filologia” o profilu praktycznym w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie
załącznik
załączniki 1-3 do załącznika

Koordynatorzy pełniący rolę konsultantów na etapie przygotowania przez kandydatów wniosków:

• na kierunku „filologia” – dr Bartosz Wolski (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych, ul. Wyszyńskiego 3C, pok. 26A, tel. 632497240, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )
  • na kierunku „logistyka” – dr Szymon Zimniewicz Menedżer kierunku Logistyka (Wydział Nauk Ekonomicznych i Technicznych, Katedra Nauk Ekonomicznych, ul. Przyjaźni 1, pok. 119, tel. 632497250, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).