ukrain russian     

Slider

Szanowni Studenci I roku kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne,

uprzejmie informuję, że we wtorek 20.10.2020 r. w godz.13.00-13.45 odbędzie się spotkanie online z menadżerem kierunku drem Mirosławem Żywiołowskim. Proszę się zalogować do zespołu o nazwie „I BW”.


Szanowni Studenci,

zajęcia dydaktyczne, zarówno wykłady jak i ćwiczenia, od 19 października br. będą prowadzone w trybie zdalnym. Zmiana nie dotyczy zajęć terenowych i praktyk studenckich. Uprzejmie proszę Państwa o udział w zajęciach prowadzonych w trybie zdalnym zgodnie z przyjętymi zasadami  (włączona kamera i mikrofon). Jednocześnie proszę o zrozumienie – wszyscy działamy w stanie wyższej konieczności.


Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że w dniach 13.10.2020 oraz 15.10.2020 r. zajęcia z przedmiotu Etyka zawodowa funkcjonariuszy służb państwowych oraz Praktyka ochrony, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego (zajęcia terenowe) z dr. Robertem Jurczakiem się nie odbędą. Zajęcia zostaną odrobione w terminie późniejszym.


Ważność legitymacji studenckich
Legitymacje studenckie ważne są co najmniej do 30 listopada 2020 r.

https://www.gov.pl/web/nauka/informacja-w-sprawie-waznosci-legitymacji-studenckich-legitymacji-doktoranta-i-legitymacji-sluzbowych-nauczyciela-akademickiego                                                                                              


Drodzy studenci
1. Ze względu na zachowanie bezpieczeństwa w celu ograniczenia kontaktów międzyludzkich zaleca się tam gdzie jest to możliwe, wykorzystywanie do komunikacji m. in. telefonów, poczty elektronicznej itp. dziekanat: 63 249-72-42;
    sekretariat: 63 249-72-40; praktyki – 63 249-72-60.

2. Student na terenie Uczelni oraz wchodząc do biur jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa, przy pomocy odzieży, maseczki lub przyłbicy.

3. Do dziekanatu student przychodzi w maseczce z własnym długopisem.


Drodzy Studenci,

W sprawie praktyk studenckich – uprzejmie proszę Państwa o pilny kontakt z menedżerem kierunku w sprawie realizacji praktyk studenckich, jeśli powinniście Państwo rozpocząć praktykę w bieżącym semestrze i do tej pory nie złożyliście wymaganych dokumentów, tj. karty wstępnej i umowy z podmiotem, w którym praktyka powinna być realizowana.                                                                                   


Prośbę o wystawienie zaświadczenia o kontynuacji studiów należy zgłaszać drogą mailową  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. na specjalnym druku. Zaświadczenia należy odebrać w pokoju nr 27 lub zgłosić prośbę o przesłanie na adres mailowy.