ukrain russian

W budynku tym znajduje się:
  • 1 sala wykładowa na 52 osoby, wyposażona w rzutnik pisma, wiszący ekran i projektor multimedialny,
  • 10 sal ćwiczeniowych mogących pomieścić jednorazowo od 15 do 44  studentów, wyposażonych w rzutniki pisma, ekrany wiszące, projektory multimedialne
  • 2 sale komputerowe na 15 i 16 stanowisk z pełnym dostępem do internetu, z czego jedna wyposażona w tablicę multimedialną.

Oprócz oprogramowań ogólnych stanowiska te wyposażone są w oprogramowania specjalistyczne pozwalające na dokonywanie wizualizacji, symulacji oraz analizy działania w warunkach rzeczywistych, jak również programy służące do wykonywania obliczeń symbolicznych.

3 pracownie specjalistyczne:

• laboratorium elektrotechniki i elektroniki, podstaw automatyki, automatyzacji i robotyzacji,
  • laboratorium metrologii warsztatowej i systemów pomiarowych oraz laboratorium metaloznawstwa i obróbki cieplnej,
  • laboratorium mechaniki płynów, termodynamiki technicznej i fizyki (dwie sale: 3T, 4T)

Laboratoria te, wyposażone są w specjalistyczny sprzęt i urządzenia pomiarowe, pozwalają na realizację prawie wszystkich zajęć o charakterze doświadczalnym i praktycznym, stanowiących przygotowanie zawodowe studentów.

Obiekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W budynku uczelni znajduje się sala gimnastyczna, zaplecze sanitarne.