fbpx
  • Czcionka: A A+ A++
  • Interlinia: zresetuj wielkość interlinii włącz większą interlinie+
  • Kontrast: włącz kontrast wyłącz kontrast
  • Mapa strony: mapa strony
Slider

Dyżury pracowników Katedry Nauk Ekonomicznych
w semestrze letnim 2020/2021
       
Nazwisko i imię Termin dyżuru  Godzina dyżuru Miejsce odbywania dyżuru
Bartczak Magdalena dr 27.02.2021 godz. 16:20 - 17:05 https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3ad6477c6335b543719aeda8eec5c3ab7d%40thread.tacv2/Og%25C3%25B3lny?groupId=0952ec6c-b516-49ab-8c0e-e90506101a48&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
01.03.2021 godz. 14:45 - 15:30
08.03.2021 godz. 15:00 - 15:45
15.03.2021 godz. 8:15 - 9:00
22.03.2021 godz. 15:00 - 15:45
29.03.2021 godz. 14:45 - 15:30
12.04. 2021 godz. 9:00 - 9:45
19.04.2021 godz. 15:00 - 15:45
26.04.2021 godz. 14:45 - 15:30
17.05.2021 godz. 15:00 - 15:45
24.05.2021 godz. 14:45 - 15:30
31.05.2021 godz. 15:00 - 15:45
07.06.2021 godz. 10:45 - 11:30
14.06.2021 godz. 15:00 - 15:45
Cherniavska Tetiana dr hab. wtorek, godz. 11:15 - 12:00 https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3a2b9f30a5437d44bf84570d946e7f0aba%40thread.tacv2/%25D0%259E%25D0%25B1%25D1%2589%25D0%25B8%25D0%25B9?groupId=a5e58ca7-7901-4db2-aeaa-1ac78d583473&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Cieciura Małgorzata dr inż. poniedziałek, godz. 11:30 - 12:15 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3ae3a8b4c2fc26401a854d61f64625bc24%40thread.tacv2/conversations?groupId=c6db7038-62ce-4af3-bfb0-00615a8c9370&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Cieślak Robert dr inż. piątek, godz. 10:00 - 11:00
kod dostępu: sv5vwh9
https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a97cbf4f97958445b85da0e9ab49c4c6b%40thread.tacv2/conversations?groupId=1b8cc577-224d-45de-933b-eb6fb42dfd7a&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Dzikowska Monika mgr czwartek (oprócz 03.06), godz. 10:30 - 11:15 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a378200d294fc4aafb101b36175007d34%40thread.tacv2/conversations?groupId=a4f0ae14-474d-46b6-aabd-0b7f3d1bab0f&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
oraz 01.06 (wtorek), godz. 10:30 - 11:15
Ejdys Stanisław dr czwartek, godz. 18:30 - 19:15
kod dostępu: jzi6oph
https://teams.microsoft.com/l/team/19%3ab80115601dbe4ca2aa3102fb99853ea8%40thread.tacv2/conversations?groupId=55a6abef-f4a2-4067-b6db-1551c2a4f32b&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Gulczyński Waldemar dr poniedziałek, godz. 15:05 - 15:50  https://teams.microsoft.com/l/team/19%3ab1314244cca0490a9fda0c2841772653%40thread.tacv2/conversations?groupId=c84bdfce-0431-49e7-87be-5725fcf85138&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Hamrol Mirosław dr hab., prof. PWSZ w Koninie piątek, godz. 10.45 - 11.30 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3aea8d6fcea35d40a2baf0e1373256d6a1%40thread.tacv2/conversations?groupId=457c5e7c-5d56-48cc-afff-a064836f6891&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Hundert Marcin dr czwartek, godz. 12:30 - 13:15 Kod do zespołu:  lxpx7n0
Jurczak Robert dr poniedziałek, godz. 11:15 - 12:00 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a698b48c70aca4d5b98cbaecf49537dc0%40thread.tacv2/conversations?groupId=b5f362ec-96dd-41fc-b364-358277c20bfe&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Klosa-Komańda Edyta dr poniedziałek, godz. 17:30 - 18:15 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3ae20e1e140da84cc38fa189152fd2d36d%40thread.tacv2/conversations?groupId=d542f64e-f132-4f69-9f34-3068c9032665&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Krajewska Hanna dr piątek, godz. 10:30 - 11:15 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a17a9a0abebd84f9dafd3e8b9e8bd65c7%40thread.tacv2/conversations?groupId=89b622dc-3c29-449b-be58-ec3313769160&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Król Kazimiera dr, prof. PWSZ w Koninie wtorki od godz.12.30 - 13.15   https://teams.microsoft.com/l/team/19%3afabb596395c84b629e853d45805106e2%40thread.tacv2/conversations?groupId=c2356f69-198f-42a4-85a3-700245e658d3&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Lewandowska-Ciszek Anna dr piątek, godz. 13:00 - 13:45 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a8b05cc2729a948f58bd8b9780a131d0b%40thread.tacv2/conversations?groupId=8e2c9a28-a1d5-4007-860a-71bf99f95e4a&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Łażewski Marek dr

poniedziałek, godz. 18:00 - 18:45

w dniu 02.06 (zamiast 01.06) o godz. 10:00

https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3a9f980a6cb3944234aa5cd224dbb78cb7%40thread.tacv2/Og%25C3%25B3lny?groupId=1a3cf30e-3c16-4350-b832-a8cd04ff28ea&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Maliński Marek dr piątek, godz. 17:00 - 17:45 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a126a636bfae14a47aa7f09cd1c748bdf%40thread.tacv2/conversations?groupId=935f4934-a5b4-4005-ab31-cb7bf7d6e5ef&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Mielczarek Mikołaj dr środa, godz. 10:30 - 11:15 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3ad6fee1276d8649ad99328ea449eee288%40thread.tacv2/conversations?groupId=ee85a2da-b563-4701-867d-9a03eba954bb&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Olczak Dariusz mgr środa, godz. 08:55 - 09:40 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a484f48b574254517baac18d685e357dc%40thread.tacv2/conversations?groupId=00f48743-fb69-4ce1-a57c-5af025dc012b&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Olejniczak Miłosz dr wtorek, godz. 13:15 - 14:00 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3acb4582d1fb3d47479a6bfb148a33eb59%40thread.tacv2/conversations?groupId=029075d0-0e03-422c-be2e-a0e8c874c776&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Pawłowski Tomasz dr poniedziałek, godz. 14:00 - 14:45 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a0a3e7043e7c741a3adc17debe0704702%40thread.tacv2/conversations?groupId=6407096c-2464-48c9-8ab6-de77988f98a9&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Piechota Robert dr poniedziałek, godz. 14:00 - 14:45 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3afacde37e2ba2486fbbe1b1b06f652b1d%40thread.tacv2/conversations?groupId=575ffa49-ced0-47c1-a6ae-24032d71f9be&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Rogaczewski Robert dr Konsultacje zdalne synchroniczne MS Teams - wtorek, godz. 13:15 - 14:00; kod dostępu: zzhvh7n
Konsultacje realne - wtorek, godz. 13:30 - 15:00, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym bądź mailowym, pokój 212 - w dn. 11.05 konsultacje odwołane
Skadłubowicz Izabela dr 24.03.2021 godz. 19:15 - 20:00;
21.04.2021 godz. 19:15 - 20:00;
19.05.2021 godz. 19:15 - 20:00;
02.06.2021 godz. 17:45 - 18:30
https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a7e2d15f7324b4db3a067c48c49f9b274%40thread.tacv2/conversations?groupId=e8427791-f5ec-4d7c-a3dd-8f1d609d4209&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Starowicz Wiesław prof. dr hab. inż. poniedziałek, godz. 10:30 - 11:15 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3ad153149d017a4700b954bc004542b41d%40thread.tacv2/conversations?groupId=30e1138a-5169-4282-baf3-121893884fcc&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Stronka Dariusz dr czwartek, godz. 10:45 - 11:30 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a0fd1869d7a7143c8a22a8eb4730c3999%40thread.tacv2/conversations?groupId=e27ea376-6bcf-4ad7-a2a4-7ac1aea3b45b&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Szczypa Piotr dr hab., prof. PWSZ w Koninie wtorek, godz. 10:30 - 11:15 Kod do zespołu na potrzeby dyżuru: n831tuk 
Szymankowska Agnieszka dr wtorek, godz. 12:15 - 13:00  https://teams.microsoft.com/l/team/19%3ac84da9ebb9d4490fad80549391d9d35c%40thread.tacv2/conversations?groupId=a8dacfae-78f5-42e2-8532-28ef8e4ae047&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Śmigielski Janusz dr hab., prof. PWSZ w Koninie wtorek, godz. 11:30 - 12:15
(lub inny termin po uzgodnieniu telefonicznym 601 32 04 37)
kod dostępu: qzlugad
https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3ac0149ee1812d4bd98dab67d1c8e8e910%40thread.tacv2/Og%25C3%25B3lny?groupId=c90bf7a2-df26-49c9-9f66-db62f0619488&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Waligórska-Kotfas Anna dr wtorek, godz. 9:00 - 10:00 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a3beab654b5054997af8548781eed1241%40thread.tacv2/conversations?groupId=60a3e29c-456b-47d6-9e16-a2274439ee11&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Wlazły Agnieszka mgr

wtorek, godz. 9:00 - 9:45

w dniu 01.06 w godz. 18:00-18.45

https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a5a91c098cb154fdcb943b1d0556996ce%40thread.tacv2/conversations?groupId=17d06957-8e21-4188-96b4-13f5babb7b7c&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Zawieja-Żurowska Karina dr czwartek,
godz. 11:30 - 12:30
link dla studiów stacjonarnych: https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a033926a637194bbf9298bb6e8f9c2304%40thread.tacv2/conversations?groupId=11ad5dcb-b6c7-4c58-a82b-2cffeb4b13f5&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591 (FiR/LOG – SS)
link dla studiów niestacjonarnych: https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a05185ab8796242fbb134769b5a395041%40thread.tacv2/conversations?groupId=28f13e62-e721-40f4-bed4-705d31d0d801&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591 (FiR/LOG – SN)
Zimniewicz Szymon dr wtorek, godz. 17:00 - 17:45 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a117c3145b88546a188cd792233927353%40thread.tacv2/conversations?groupId=40680d2b-e287-44da-adc4-e59dd890d9ca&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591
Zimny Artur dr hab., prof. PWSZ w Koninie środa, godz. 8:00 - 8:45 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3ae19a2abd312240cca4be1f9728be5b0d%40thread.tacv2/conversations?groupId=3f9f7649-1684-447b-9299-e0d0c456d5cc&tenantId=910b6da9-f1bf-4616-89a1-8fe8475b7591 
Żywiołowski Mirosław dr inż. wtorek, godz. 13:05 - 13:50 MS Teams, czat bezpośredni z wykładowcą