ukrain russian

Szanowni Państwo,

doszedłem do wniosku, że w tych niełatwych czasach wszystkim nam, jako wspólnocie akademickiej, potrzeba czegoś więcej niż tylko kolejnych, niezwykle zresztą ważnych, komunikatów dotyczących zagrożenia epidemicznego i wprowadzanych w związku z nimi procedur. Dlatego też zwróciłem się z prośbą do dziekanów, by zachęcili nauczycieli akademickich do nagrania krótkich wykładów o charakterze popularnonaukowym, które byłyby dostępne na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Inicjatywa ta spotkała się z pozytywnym przyjęciem, czego dowodem są napływające deklaracje przygotowania takich nagrań, za co serdecznie dziękuję. Dzisiaj inaugurujemy ten cykl wykładem dr Magdaleny Bartczak z Wydziału Nauk Ekonomicznych i Technicznych PWSZ w Koninie. Jego tytuł to:

Współczesny konsument – jaki jest i jakie stawia wyzwania przed biznesem?

Mam nadzieję, że co kilka dni będziemy mogli Państwu udostępniać kolejne wystąpienia. Jestem pewien, że będą one źródłem wiedzy i inspiracji, ale przede wszystkim, że uprzyjemnią Wam czas narodowej kwarantanny.

prof. Mirosław Pawlak
Rektor PWSZ w Koninie

Wszystkie wykłady on-line dostępne będą pod adresem: https://www.pwsz.konin.edu.pl/wyklady/wyklady-on-line