WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
Baner nowe kierunki 2019


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Środa, 21 sierpnia 2019

Wydawnictwo PWSZ w Koninie

Wydawnictwo Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie istnieje od 2000 roku. Publikuje przede wszystkim monografie naukowe, podręczniki i skrypty. Wydaje także magazyn uczelniany „Szkiełkiem i Okiem”. Swoje książki prezentuje każdego roku na Poznańskich Dniach Książki Naukowej w Poznaniu oraz Targach Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA w Warszawie. W 2011 roku Wydawnictwo brało udział  w Wystawie Książki Naukowej w Paryżu. W 2006 roku otrzymało nominację do Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na Najlepszy Podręcznik i Skrypt Akademicki za wydanie książki Makroekonomia dla studiów licencjackich autorstwa Marka Jagielskiego.
 
Od 2006 roku Wydawnictwo PWSZ w Koninie jest członkiem Stowarzyszenia Wydawców Szkół Wyższych.
 
Nasze publikacje są dostępne w wielu księgarniach naukowych na terenie Polski, a także w czytelni internetowej iBuk


KOMUNIKAT
w sprawie naboru wniosków wydawniczych

 
Termin składania wniosków wydawniczych, które będą rozpatrywane podczas posiedzenia Rady Wydawniczej w styczniu, upływa 22 GRUDNIA 2018 roku. 

W związku z powyższym uprzejme proszę o składanie wniosków wydawniczych do dnia 22.12.2018 r., jednocześnie informuję, iż wnioski złożone po tym terminie będą rozpatrzone dopiero w czerwcu. Wniosek należy złożyć w biurze u p. Mari Sierakowskiej oraz przesłać jego wersję elektroniczną na adres wydawnictwo@konin.edu.pl

Druk wniosku znajduje się na stronie wydawnictwa: http://www.pwsz.konin.edu.pl/pl/122/823/ dokumenty-do-pobrania w zakładce „Dokumenty do pobrania” oraz na stronie uczelni w zakładce „Dla pracownika/ dokumenty do pobrania”. Przyjmowane będą wyłącznie wnioski kompletne, wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami. Wnioski niekompletne nie będą rozpatrywane przez wydawnictwo ani przez Radę Wydawniczą.

Jednocześnie informuję, iż nie złożenie w cyklu wydawniczym danego roku maszynopisu skutkuje skreśleniem z planu wydawniczego proponowanego tytułu, co w konsekwencji skutkuje ponownym złożenie wniosku wydawniczego.  

Uprzejmie proszę o zwrócenie uwagi na zasady przygotowania tekstów (system APA).

 
 

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki