WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
Baner nowe kierunki 2019


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Środa, 21 sierpnia 2019

PWSZ w Koninie ponownie z certyfikatem „Uczelnia Liderów”

Eksperci Komisji Certyfikacyjnej Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” przyznali już siódmy raz certyfikaty najlepszym uczelniom na rynku szkolnictwa wyższego. W imieniu prof. zw. dr. hab. Mirosława Pawlaka, rektora PWSZ w Koninie, certyfikat odebrał 14 czerwca 2017 r. w Warszawie dr Artur Zimny, prorektor ds. kształcenia.

PWSZ w Koninie uzyskała certyfikat w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” na okres od czerwca 2017 r. do czerwca 2018 r. Otrzymują go uczelnie, które kształcą absolwentów zgodnie z potrzebami i wymogami rynku pracy, aktywnie współpracują z otoczeniem społeczno-gospodarczym (w tym ze środowiskiem przedsiębiorców), wyróżniają się innowacyjnością  i nowoczesnością oferty dydaktycznej, nowatorskim podejściem do nauczania, kreatywnością, wizjonerskim stylem zarządzania oraz wysoką jakością kształcenia.

Przyznanie certyfikatu w opinii komisji certyfikującej oznacza, że uczelnia stara się kształcić liderów (absolwentów kreatywnych, innowacyjnych, twórczych), wyróżnia się na tle innych uczelni jako inwestująca w kształcenie dla rynku pracy i otoczenia gospodarczego, aktywnie współpracuje także z otoczeniem społecznym i międzynarodowym, przygotowując w sposób praktyczny studentów do podejmowania skutecznych działań na polskim i europejskim rynku pracy.

PWSZ w Koninie otrzymała także Wyróżnienie Specjalne Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, przyznawane uczelniom osiągającym największy progres w dziedzinie rozwoju edukacji praktycznej i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym od zakończenia ostatniego postępowania certyfikacyjnego.
EkdarKalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki