WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Poniedziałek, 23 września 2019

Rektor odznaczony Medalem im. prof. Ludwika Zabrockiego

Profesor Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie uczestniczył w Jubileuszowym 90-tym Kongresie Polskiego Towarzystwa Neofilologicznego (PTN) zorganizowanym na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu w dniach 9-11 września br. Kongres odbył się pod hasłem „Interdyscyplinarność w glottodydaktyce”.

Podczas szczególnej uroczystości prof. Mirosław Pawlak otrzymał Medal im. Profesora Ludwika Zabrockiego za wybitne osiągnięcia o charakterze organizacyjnym i popularyzatorskim na rzecz Polskiego Towarzystwa Neofilologicznego.
 
Warto przypomnieć, że w latach 2013-2016 prof. Mirosław Pawlak pełnił funkcję Przewodniczącego PTN, a obecnie pozostaje członkiem Zarządu Głównego Towarzystwa.
 
PH


Zdjęcie: źródło Życie Uniwersyteckie UAM

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki