WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
baner rekrutacja 2019/2020


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Wtorek, 25 czerwca 2019

Rektor i prorektor na międzynarodowej konferencji w Tarnobrzegu

Profesor Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie oraz profesor Artur Zimny, prorektor ds. kształcenia uczestniczyli w Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej pt. „ Horyzont zmian i prognoz gospodarczych oraz przeobrażeń społecznych globalizującego się świata” zorganizowanej 30-31 maja 2019 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu.

Istotą międzynarodowej konferencji była wymiana poglądów naukowców i praktyków oraz przedstawienie aktualnych wyników badań realizowanych w krajowych i zagranicznych ośrodkach naukowych.  Dyskusja koncentrowała się także wokół najnowszych tendencji w badaniach naukowych oraz globalnych trendach w praktyce gospodarczej.

Obrady plenarne w pierwszym dniu konferencji prowadził prof. Mirosław Pawlak, który jednocześnie wygłosił wykład pt.: „Wyzwania stojące przed publicznymi uczelniami zawodowymi w kontekście wdrażania ustawy 2.0”. Ponadto prof. Artur Zimny przygotował wykład na temat „Modelu kształcenia ustawicznego w publicznym wyższym szkolnictwie zawodowym”.

P. HermanZdjęcia: żródło PWSZ w Tarnobrzegu

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki