WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
Baner nowe kierunki 2019


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Sobota, 20 lipca 2019

AMS w Katedrze Pedagogiki i Pracy Socjalnej

W Katedrze Pedagogiki i Pracy Socjalnej PWSZ w Koninie 13 maja 2019 r. odbyła się coroczna edycja projektu Akademia Młodego Studenta przygotowana przez wykładowców z Zakładu Edukacji i Pomocy Społecznej PWSZ w Koninie oraz studentów II roku Pedagogiki. Wydarzenie wpisało się w program III Festiwalu Terapii i Kultury.

W akademii wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Lubstowie, którzy przybyli pod opieką swoich nauczycieli. W ramach AMS odbyła się krótka prezentacja Uczelni, zajęcia warsztatowe w krainie sztuki i matematyki oraz zabawy z uczniami. Dzieci podczas zajęć wykazały się dużą pomysłowością i kreatywnością.

W Centrum Wykładowo-Dydaktycznym rozdano certyfikaty uczestnictwa i drobne upominki uczestnikom AMS. 

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki