WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
Nowe studia magisterskie – gospodarka i administracja publiczna


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Niedziela, 16 czerwca 2019

Warsztaty językowe na Wydziale Filologicznym

W poniedziałek 8 kwietnia maturzyści z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzałkowie odwiedzili Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Koninie, aby wziąć udział w warsztatach językowych zorganizowanych przez Wydział Filologiczny PWSZ w Koninie.

Uczelnia realizuje projekt „Akademia Młodego Studenta”, którego ideą jest rozwijanie u dzieci i młodzieży postaw twórczych, popularyzacja edukacji i wzbudzanie zainteresowania zagadnieniami naukowymi.

Uczniowie ostatnich klas z CKZiU w Strzałkowie wysłuchali wykładu pt.: Pokonać lęk językowy Pani dr Joanny Chojnackiej-Gärtner, a następnie brali udział w zabawach i quizach językowych prowadzonych przez studentki IV roku filologii germańskiej.

Na zakończenie zajęć wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe certyfikaty oraz gadżety.
Opiekunami wyjazdu był Pan Tomasz Lubański oraz Pan Marcin Górski.

Marcin Górski

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki