Drzwi Otwarte 2019

Niedziela, 17 lutego 2019

Szkolenie „Nauczanie dwujęzyczne w Polsce w świetle obowiązującej oraz nowej podstawy programowej. Wyzwania, oczekiwania oraz możliwe rozwiązania”

Wydział Filologiczny PWSZ w Koninie 30 stycznia 2019 r. zorganizował szkolenie „Nauczanie dwujęzyczne w Polsce w świetle obowiązującej oraz nowej podstawy programowej. Wyzwania, oczekiwania oraz możliwe rozwiązania”.

Program szkolenia obejmował blok teoretyczny „Ocena własnej skuteczności wśród nauczycieli z krótkim stażem zawodowym” oraz „Nauczanie dwujęzyczne w Polsce” jak również i panel dyskusyjny „Nauczanie dwujęzyczne w Polsce: analiza potrzeb i oczekiwań nauczycieli oraz dyrektorów szkół z oddziałami dwujęzycznymi. Wymiana doświadczeń”.