WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
Baner nowe kierunki 2019


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Czwartek, 22 sierpnia 2019

Spotkanie w Barcelonie w ramach projektu COST Action CA15130

Prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie uczestniczył w spotkaniu roboczym w ramach projektu COST Action  Study Abroad Research in European Perspective (SAREP), które odbyło się w dniach 23 – 26 stycznia  2019 r. w Barcelonie.

Warto przypomnieć, że PWSZ w Koninie otrzymała zgodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na przystąpienie do powyższego projektu o charakterze badawczym. W dużej mierze dotyczy on zalet wyjazdów zagranicznych w odniesieniu do nauki języka obcego.

Na uwagę zasługuje również fakt, że prof. Mirosław Pawlak jest jednym z dwóch przedstawicieli naszego kraju w komitecie zarządzającym, powołanym przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

M. Biadasz

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki