WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
Nowe studia magisterskie – gospodarka i administracja publiczna


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Niedziela, 16 czerwca 2019

Projekt edukacyjny "W karnawale baw się wspaniale”

Studentki III roku pedagogiki w dniu 4 stycznia 2019 r. zaprosiły grupę dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Koninie do udziału w karnawałowym projekcie edukacyjnym w murach Uczelni.

Studentki przygotowały  dużo atrakcyjnych zadań. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z tradycjami związanymi z karnawałem w Polsce i na świecie. Dzięki przygotowanym przez studentki ciekawostkom, zachwyciły się maskami karnawałowymi. Każdy miał oczywiście możliwość zaprojektowania i stworzenia swojej własnej maski karnawałowej. Jak przystało na karnawał, nie zabrakło również muzyki i wspólnej zabawy. Uczniowie rozpoznawali znane tańce na podstawie nagrań utworów muzycznych. Najważniejszym i najbardziej ekscytującym dla uczniów punktem zajęć była nauka Zorby oraz wspólne odtańczenie tego znanego greckiego tańca.

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki