języki obce w mediach i biznesie baner na stronę

Sobota, 23 marca 2019

Prorektor z wizytą na Uniwersytecie Pedagogicznym w Drohobyczu

Prof. nadzw. dr hab. Jakub Bartoszewski, prorektor ds. Nauki, Rozwoju   i Współpracy Międzynarodowej PWSZ w Koninie w dniach 13– 15 grudnia 2018 r. gościł z wizytą na Uniwersytecie Pedagogicznym w Drohobyczu.

Celem spotkania była wymiana doświadczeń w zakresie prowadzenia badań naukowych, organizacji konferencji i kształcenia oraz rozwijania kontaktów akademickich pomiędzy studentami, kadrą dydaktyczną i pracownikami naukowymi  instytucji.