języki obce w mediach i biznesie baner na stronę

Środa, 14 listopada 2018

Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości

W związku z nadchodzącą rocznicą odzyskania przez Polskę  niepodległości  studenci   I roku kierunku Zdrowie Publiczne  wraz ze swym opiekunem dr hab. Kingą Przybyszewską zorganizowali zajęcia dydaktyczne pt. „ Mały Patriota”  dla dzieci  z Przedszkola nr16 im. Jana Brzechwy Koninie.

Studenci podczas miniwykładu  przybliżali przedszkolakom nie tylko wiedzę na temat  symboli narodowych, ale też jak należy zachować się wobec nich i godnie reprezentować swój kraj.

Przedszkolaki przygotowały dla studentów PWSZ w Koninie program artystyczny. Po wykładzie  dzieci wzięły udział w quzie dotyczącym tożsamości narodowej.

Na zakończenie uczestnicy zajęć dydaktycznych otrzymali od studentów dyplomy.