języki obce w mediach i biznesie baner na stronę

Środa, 14 listopada 2018

Zajęcia terapeutyczne z wykorzystaniem Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne

Studenci III roku pedagogiki w ramach przedmiotu Metody i formy terapii w rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych uczestniczyli 23 października w zajęciach terapeutycznych z wykorzystaniem Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

Warsztaty poprowadziła instruktor terapii Joanna Janikowska z Fundacji Podaj Dalej w Koninie. Dla studentów spotkanie było okazją praktycznego wykorzystania wiedzy dotyczącej współpracy i niewerbalnych form porozumiewania się z osobami z niepełnosprawnością intelektualną.

ACygan