WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
języki obce w mediach i biznesie baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Czwartek, 25 kwietnia 2019

Władze PWSZ w Koninie w Estonii i na Litwie

W dniach 16-20 października br. JM Rektor PWSZ w Koninie, prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak i prorektor ds. kształcenia dr Artur Zimny odwiedzili partnerskie uczelnie w Estonii i na Litwie. Wyjazd odbył się w ramach Programu Erasmus+.
 
Podczas pobytu w Estonii, JM Rektor i Prorektor spotkali się z Władzami EuroAkadeemii w Tallinie. Podczas spotkania z dziekanami wydziałów i kierownikiem biura współpracy międzynarodowej omówiono bieżącą współpracę w ramach Programu Erasmus+ oraz sposoby poszerzenia zakresu wspólnej działalności akademickiej.  Wyjazd służył także nawiązaniu przyjaznych kontaktów, które zaowocują w przyszłości dobrą współpracą oraz zwiększeniem liczby mobilności pracowników i studentów.  Umowa z uczelnią w Tallinie została podpisana w grudniu 2013 r.
 
Celem wyjazdu na Litwę do Panevezys College w Poniewieżu był udział w Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Dydaktycznej "Science and Education in Globalization 2018", która odbyła się w dniach 18-19 października. PWSZ w Koninie jest od kilku lat współorganizatorem w/w Konferencji. Umowę w z Panevezys College na Litwie podpisano w 2013 roku i w myśl dokumentu uczelnie ściśle współpracują organizując krótkoterminowe wymiany nauczycieli akademickich i  pracowników administracji, dzieląc się doświadczeniem i dobrymi praktykami oraz współorganizując i współuczestnicząc w międzynarodowych konferencjach.

bm
 
       

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki