języki obce w mediach i biznesie baner na stronę

Piątek, 14 grudnia 2018

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w PWSZ w Lesznie

Prof. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie, 11 października 2018 r. wziął udział w Inauguracji Roku Akademickiego 2018/2019 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie.

Wykład inauguracyjny „Dziecięca astronomia. Jak starsze przedszkolaki i młodsi uczniowie wyjaśniają kształt Ziemi i jej miejsce w kosmosie" wygłosił dr Jan Amos Jedlinka.

J. Krokos