WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
języki obce w mediach i biznesie baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Wtorek, 23 kwietnia 2019

Zacieśniona współpraca w Wielkopolsce

Decyzją dr. Jarosława Gowina, wicepremiera, ministra nauki i szkolnictwa wyższego z dnia 19 lipca 2018 r. utworzono Związek Uczelni pod nazwą „Związek Wielkopolskich Publicznych Uczelni Zawodowych”, w skład którego wchodzą: PWSZ im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie, PWSZ im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu, PWSZ w Koninie, PWSZ im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie oraz  PWSZ im. Stanisława Staszica w Pile.
 
Celem Związku jest optymalizacja wykorzystania zasobów uczelni wchodzących w jego skład poprzez wspieranie realizacji powierzonych mu zadań, polegających m.in. na wymianie informacji, wspólnym aplikowaniu o fundusze zewnętrzne i realizowaniu projektów, stwarzaniu warunków do realizacji studiów dualnych, badań naukowych i prac rozwojowych,  prowadzeniu działalności wydawniczej i promocyjnej, wyrażaniu opinii i reprezentowaniu wspólnych interesów uczestników Związku wobec administracji rządowej i samorządowej oraz innych organizacji samorządowych, gospodarczych i społecznych.

Decyzja
 
M. Biadasz

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki