na strone głowną

Piątek, 17 sierpnia 2018

Rektor na spotkaniu konsultacyjnym w sprawie „pakietu ewaluacyjnego”

Na zaproszenie prof. UAM dr. hab. Andrzeja Lesickiego, rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie uczestniczył w spotkaniu konsultacyjnym dotyczącym „pakietu ewaluacyjnego”, który ma zostać przyjęty w postaci rozporządzeń ministra nauki i szkolnictwa wyższego.

Spotkanie z udziałem dr. Jarosława Gowina, wicepremiera, ministra nauki i szkolnictwa wyższego odbyło się w dniu 16 lipca br. w siedzibie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

M. Biadasz