na strone głowną

Środa, 26 września 2018

Rektor z wizytą w Budapeszcie

Prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie w dniach 17-20 czerwca br. gościł z wizytą na Uniwersytecie im. Loránda Eötvösa w Budapeszcie, z którym Uczelnia w 2014 r. podpisała umowę bilateralną w ramach Programu Erasmus+ (umowa obejmuje mobilność studentów i wykładowców z Wydziału Filologicznego).

Celem wizyty był monitoring uczelni partnerskiej w ramach Programu Erasmus+, planowanie wspólnych inicjatyw naukowych, a także zacieśnienie współpracy między Uczelniami.

M. Biadasz