języki obce w mediach i biznesie baner na stronę

Czwartek, 15 listopada 2018

Wyróżnienia i gratulacje

Prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie, wręczył 12 czerwca listy gratulacyjne i statuetki tym studentom, którzy w roku akademickim 2017/2018 wyróżnili się swoją aktywnością na rzecz uczelni. Studentów wyróżniono za działalność naukową, artystyczną, sportową,  w kołach naukowych i samorządzie studenckim, a także zaangażowanie na rzecz promocji uczelni, współpracy z zagranicą oraz aktywne uczestnictwo i wsparcie wydarzeń organizowanych na uczelni. Listy gratulacyjne odebrało 96 studentów, a 27 studentów otrzymało również statuetki.
Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Maria Sierakowska
Wydawnictwo PWSZ w Koninie