języki obce w mediach i biznesie baner na stronę

Czwartek, 15 listopada 2018

Godziny Rektorskie i Dzień Rektorski

W dniu 11 maja 2018 r. (piątek) ustanawia się godziny wolne od zajęć dydaktycznych od godz. 15:00 dla studentów studiów stacjonarnych oraz nauczycieli akademickich, dla których zaplanowano zajęcia dydaktyczne ze studentami.

Dzień 1 czerwca 2018 r. (piątek) ustanawia się dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych oraz nauczycieli akademickich, dla których zaplanowano zajęcia dydaktyczne ze studentami.

Zarządzenie Rektora 25/2018