na strone głowną

Sobota, 21 lipca 2018

Rektor z wizytą w Hiszpanii

Prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie w dniach 10-14 kwietnia br. gościł z wizytą w Vitoria-Gasteiz oraz w Bilbao na Uniwersytecie Kraju Basków, z którym Uczelnia ma podpisaną umowę w ramach programu Erasmus+. Rektor spotkał się z władzami Uniwersytetu w celu podjęcia rozmów nt. poszerzenia współpracy o inne kierunki, a także prowadzenia wspólnych badań naukowych.

Ponadto prof. Mirosław Pawlak został zaproszony do wygłoszenia wykładu gościnnego dla członków grupy badawczej, prowadzącej badania nad mową i językiem.

M. Biadasz