WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
języki obce w mediach i biznesie baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Sobota, 23 marca 2019

Zebranie Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Neofilologicznego

Prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie uczestniczył w zebraniu Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Neofilologicznego, które odbyło się 7 kwietnia br. w siedzibie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
 
Tematem spotkania były bieżące sprawy związane z działalnością PTN, w tym dotyczące wydawanego czasopisma Neofilolog, którego głównym celem jest popularyzowanie wiedzy o językach i kulturach nowożytnych przy uwzględnieniu nowatorskich rozwiązań praktycznych. Omówiono również kwestie związane z organizacją konferencji naukowo-dydaktycznych.
 
Warto przypomnieć, że w latach 2013-2016 prof. Mirosław Pawlak pełnił funkcję Przewodniczącego PTN, a obecnie pozostaje członkiem Zarządu Głównego Towarzystwa.
 
M. Biadasz

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki