WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
języki obce w mediach i biznesie baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Sobota, 19 stycznia 2019

Akademia Młodego Studenta na WS-T

Akademia Młodego Studenta na WS-T

Gimnazjaliści z konińskiej „7” 11 grudnia (ponad 60 osób) uczestniczyli w zajęciach przygotowanych w ramach Akademii Młodego Studenta w Katedrze Finansów, Rachunkowości i Logistyki (KFRiL). O znaczeniu przedsiębiorczości w życiu człowieka i zmieniających się na przestrzeni wieków postawach przedsiębiorczych, ich uwarunkowaniach, np. geograficznych, systemowych, związanych z wiekiem każdego człowieka i potrzebami uwarunkowanymi etapem jego życia, opowiedział im mgr Dariusz Wiliński z Zakładu Logistyki (organizator spotkania). W części warsztatowej młodzi studenci kreowali także swoje pomysły biznesowe.
Uczniowie zwiedzili również Uczelnię (najbardziej podobała im się sala do zajęć z logistyki oraz aula amfiteatralna). Przy okazji dowiedzieli się co można studiować w PWSZ w Koninie i gdzie można znaleźć pracę, np. po finansach i rachunkowości, o czym powiedziała im prof. Magdalena Zioło z KFRiL.

Gimnazjalistów chętnych do „studiowania” w KFRiL jest więcej, kolejni będą  gościć w PWSZ w Koninie 19 grudnia.

                             

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki