Baner 20-lecie

Poniedziałek, 18 grudnia 2017

Uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych

152 studentów otrzymało stypendium rektora dla najlepszych studentów PWSZ w Koninie. Uroczystość ich wręczenia odbyła się 5 grudnia w sali im. prof. Antoniego Sobczaka. Stypendia otrzymało dziewięć procent studentów na każdym kierunku, którzy uzyskali za poprzedni rok akademicki wysoką średnią ocen, wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym, posiadali osiągnięcia naukowe lub artystyczne.
Wszystkim studentom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

J. Krokos