WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
Baner III nabór


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Piątek, 19 października 2018

Ślubowanie w „Koperniku”

W imieniu prof. zw. dr. hab. Mirosława Pawlaka, rektora PWSZ w Koninie, dr Anna Waligórska-Kotfas, kierownik Katedry Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Informatyki, uczestniczyła 29 listopada 2017 r. w uroczystości ślubowania uczniów pierwszych klas mundurowych w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie.
Po uroczystym wciągnięciu na maszt flagi państwowej (cała uroczystość odbywała się zgodnie z ceremoniałem wojskowym, a prowadził ją kpt. Jarosław Kubacki) ślubowanie złożyli uczniowie klasy I T.
Uroczystość uświetniła widowiskowa odprawa wart dla upamiętnienia Nocy Listopadowej oraz pokaz musztry w wykonaniu szkolnej drużyny. Wieczór zakończyła defilada pododdziałów.


Zdjęcia: Urząd Miejski w KoninieKalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki