WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
Baner III nabór


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Piątek, 19 października 2018

3 GRUDNIA Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

1 grudnia 2017r. studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie uczestniczyli w obchodach Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. W hali Rondo w Koninie spotkali się podopieczni i pracownicy wielu instytucji oraz organizacji pozarządowych działających na rzecz osób niepełnosprawnych w Koninie i regionie.
Ten wyjątkowy dzień, ustanowiony rezolucją Zgromadzenia Ogólnego ONZ w 1992 roku, ma na celu przybliżenie społeczeństwu problemów z jakimi spotykają się osoby niepełnosprawne. Dzień ten jest również okazją do zwiększenia świadomości na temat korzyści płynących z integracji osób niepełnosprawnych w środowisku lokalnym.
Uroczystość zorganizowana pod hasłem „CZTERY PORY ROKU” przygotowana została przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie oraz Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (Koło w Koninie).
Studenci PWSZ w Koninie uczestniczący w uroczystości nie tylko zapoznali się z dorobkiem artystycznym osób z niepełnosprawnością, ale również aktywnie włączyli się w przebieg spotkania, doskonaląc tym samym umiejętności komunikacji i współpracy.
Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki