WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
Baner nowe kierunki 2019


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Sobota, 24 sierpnia 2019

Spotkanie autorskie z prof. nadzw. dr. hab. Jakubem Bartoszewskim

W dniu 20.05.2019 r., w Bibliotece im. prof. Mariana Walczaka, odbyło się spotkanie promujące książkę „Psychoterapia możliwości. Teoria i praktyka” prof. nadzw. dra hab. Jakuba Bartoszewskiego.

Na wstępie autor zaznaczył, że pomysł przygotowania monografii zrodził się po wielogodzinnych dyskusjach z nieżyjącym już prof. Mordecaiem Roshwaldem oraz Umberto Eco. Proponowany przez prof. J. Bartoszewskiego model psychoterapii jest wynikiem dziesięcioletnich badań empirycznych i praktyki wynikającej z pracy z osobami dysfunkcyjnymi. Polega na odrzuceniu stereotypów i własnych przekonań terapeuty dla lepszej koncentracji na sytuację pacjenta.

Książka dostępna jest do wypożyczenia w Bibliotece Uczelnianej lub można kupić w Archiwum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.
 

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki