WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
na strone głowną


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Niedziela, 15 lipca 2018

Czytanie zbliża

Czytanie zbliża to hasło tegorocznego XVI Ogólnopolskiego Czytania Dzieciom, który w tym roku odbywa się w dniach 3-10 czerwca 2017.

Z tej okazji 5 czerwca, Bibliotekę im. prof. Mariana Walczaka PWSZ w Koninie odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Koninie (klasa I a). A tu czekał spektakl kamishiba pt. „Szukając Marudka”, przygotowany przez Wiesławę Kozłowską, wykładowcę Zakładu Pedagogiki.
 
Teatrzyk kamishibai to doskonały pomysł na zainteresowanie dzieci literaturą i teatrem. Pani Wiesława Kozłowska, która zaprezentowała spektakl dzieciom, umożliwiła włączenie się młodych słuchaczy w opowiadaną historię poprzez samodzielne przygotowanie rekwizytu oraz wymyślanie swoich historyjek dotyczących tytułowego pieska Marudka.
 
W najbliższych dniach odbędą się kolejne spotkania i spektakle dla dzieci z okolicznych podstawówek.Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki