WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
języki obce w mediach i biznesie baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Czwartek, 17 stycznia 2019

Ebooki w katalogu bibliotecznym

Zapraszamy Państwa do korzystania z bazy Ibuk Libra -  w katalogu on-line.
Nowa wersja katalogu internetowego systemu SOWA2/MARC21 dostarcza unowocześnienia w zakresie udostępniania informacji o zbiorach bibliotecznych. Połączono opisy komercyjnych zbiorów elektronicznych IBUK Libra z informacjami o zbiorach Biblioteki PWSZ w Koninie. Biblioteka oferuje dostęp do ponad 633 książek w czytelni internetowej IBUK Libra.

Jeśli chcemy zobaczyć opis konkretnego dokumentu IBUK Libra, wpisujemy w indeksie Wydawcy: ibuk libra, a następnie podajemy tytuł dzieła lub nazwisko autora w odpowiednim indeksie.

Zasoby IBUK Libra w katalogu OPAC systemu SOWA2/MARC21 można szybko rozpoznać, gdyż w dolnej części opisu dokumentu znajduje się logo ibuk.

Wybieramy dowolny rekord, klikając w opisie Informacje o książce 
Zostajemy przekierowani na stronę konkretnego dokumentu libra.ibuk.pl/book/…,

Zakupione książki można czytać na wszystkich komputerach pracujących w sieci uczelnianej bez konieczności logowania. Z tej samej książki może jednocześnie korzystać pięciu czytelników.
Z dniem 01.10.2014 r. obowiązują nowe kody dostępu do bazy. Jednocześnie informujemy, że dotychczasowe hasła przestają być aktywne. Czytelników korzystających z bazy IBUK LIBRA oraz wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, Czytelni Naukowej ul. Wyszyńskiego 3C po odbiór nowych kodów dostępu (kodów PIN).

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki