WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
Baner III nabór


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Poniedziałek, 22 października 2018

Współpraca z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Rychwale

17 października Marcin Olejniczak (Kierownik Zakładu Edukacji i Pomocy Społecznej) wziął udział w uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Rychwale, podczas którego wygłosił wykład pt. ,,Komunikacja i media w społeczeństwie informacyjnym’’. Inauguracja była doskonałą okazją do podsumowania przez prezes Magdalenę Leśną dotychczasowych dokonań i działalności Stowarzyszenia, dała też możliwość przedstawienia planów na bieżący rok akademicki. Uroczystość uświetnił występ chóru działającego w ramach UTW w Rychwale.
W ramach współpracy między PWSZ w Koninie a UTW w Rychwale w najbliższych miesiącach prof. nadzw. dr hab. Jakub Bartoszewski (Prorektor ds. nauki, rozwoju i współpracy międzynarodowej PWSZ w Koninie) wygłosi wykład ,,Metafizyka starości’’ natomiast dr Marianna Styczyńska przedstawi zagadnienie dotyczące ,,Budowania poczucia własnej wartości’’.
1
2
3

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki