Baner 20-lecie

Sobota, 16 grudnia 2017

Inauguracja na PWSTE w Jarosławiu

W imieniu prof. zw. dr. hab. Mirosława Pawlaka, rektora PWSZ w Koninie, dr Artur Zimny, prorektor ds. kształcenia, uczestniczył 6 października w Inauguracji Roku Akademickiego 2017/2018 w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu.
Wykład inauguracyjny pt. „Koncepcja ruchomych przestrzeni" wygłosił podinsp. dr Zbigniew Mikołajczyk, Zastępca Komendanta - Prorektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

J. Krokos

Zdjęcia: jaroslaw.naszemiasto.pl