Baner 20-lecie

Sobota, 16 grudnia 2017

Rektor w Democritus University of Thrace (news)

Prof. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie, przebywał od 27 września do 1 października 2017 r. w partnerskiej uczelni Democritus University of Thrace, z siedzibą w Ksanti (Grecja). W ramach wizyty rektor wziął udział w konferencji na temat strategii uczenia się, zorganizowanej przez ten uniwersytet, oraz rozmawiał o dotychczasowej współpracy i możliwościach jej poszerzenia. Wizyta została zorganizowana w ramach programu Erasmus+.
mata, aria