WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
                       
Baner bezpieczeństwo i systemy ochrony -


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Środa, 23 maja 2018

Porozumienie w sprawie studiów dualnych

Prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie oraz dr inż. Piotr Siwak, właściciel firmy Usługi Ślusarskie – CUT STEEL w dniu 5 lipca br. podpisali porozumienie w sprawie współpracy.
Celem porozumienia jest podjęcie współdziałania zmierzającego do uruchomienia studiów dualnych na kierunkach mechanika i budowa maszyn oraz energetyka. Obie strony zadeklarowany wolę współpracy naukowej, dydaktycznej i promocyjnej w zakresie realizacji innowacji, dotyczących w szczególności powyższych studiów.
Warto przypomnieć, że studia dualne stanowią połączenie wiedzy akademickiej i doświadczenia praktycznego. W związku z powyższym w ramach prowadzonych studiów firma Usługi Ślusarskie – CUT STEEL zobowiązała się do zatrudnienia studentów PWSZ w Koninie, co umożliwi im zdobycie zarówno potrzebnej wiedzy, jak i cennego doświadczenia.
 
M. Biadasz

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki