WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
na strone głowną


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Niedziela, 15 lipca 2018

Filologiczny patronat w SP9 w Koninie

Prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak, rektor PWSZ w Koninie oraz mgr Dorota Silska, dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 im. Bohaterów Westerplatte w Koninie w dniu 12 lipca br. podpisali porozumienie w sprawie objęcia patronatem przez Wydział Filologiczny PWSZ w Koninie klas z językiem angielskim i językiem niemieckim.

Celem patronatu jest umożliwienie uczniom pogłębienia zainteresowań językowych, natomiast nauczycielom udziału w wykładach, warsztatach metodycznych i konferencjach organizowanych przez Uczelnię. Istotą porozumienia jest również propagowanie oferty naukowo-dydaktycznej Wydziału Filologicznego oraz szkoleniowej Akademickiego Centrum Językowego.

Zawarte porozumienie pozwoli na udział uczniów w zajęciach i wydarzeniach organizowanych przez Wydział, a także realizację studenckich praktyk pedagogicznych.
 
M. Biadasz

                   

                   

                   

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki