WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
                       
Baner 3


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Poniedziałek, 25 września 2017

Termomodernizacja budynku PWSZ w Koninie przy ul. Przyjaźni 1

                                                                                                                                          
Postęp prac w obiektywie...

Fotograficzna relacja z dnia 11 września 2017 r. poniżej.Fotograficzna relacja z dnia 16 sierpnia poniżej.
Zaawansowane są już prace w ramach projektu „Termomodernizacja budynku PWSZ w Koninie przy ul. Przyjaźni 1”, dofinansowanego ze środków Funduszy Europejskich. Oprócz ocieplenia fundamentów wymieniono już okna na dwóch kondygnacjach w budynku A, część okien w budynku B i zamontowano panele fotowoltaiczne. Więcej informacji o projekcie poniżej oraz na stronie głównej uczelni w "Aktualnoścach" - Projekt "Termomodernizacja...."  lub po kliknięciu na baner "Unia Europejska" - http://www.pwsz.konin.edu.pl/pl/965/projekty-realizowane. 

Termomodernizacja w toku

 
Postępują prace w ramach projektu „Termomodernizacja budynku PWSZ w Koninie przy ul. Przyjaźni 1”. Fotograficzna relacja z dnia 21 lipca poniżej.
 


         


                                                                                          
                                                                                                
Termomodernizacja budynku PWSZ w Koninie przy ul. Przyjaźni 1
 
Prowadzone są prace w ramach projektu „Termomodernizacja budynku PWSZ w Koninie przy ul. Przyjaźni 1”. Jego celem jest kompleksowa termomodernizacja energetyczna budynku użyteczności publicznej przy ul. Przyjaźni 1, która posłuży osiągnięciu celów środowiskowych związanych z poprawą jakości powietrza, w tym z likwidacją niskiej emisji. Prace obejmują wykonanie instalacji fotowoltaicznej (133 panele monokrystaliczne zapewniające produkcję energii elektrycznej o znamionowej mocy minimalnej 35 kW), wymianę instalacji elektrycznej oraz oświetlenia na energooszczędne a także wymianę grzejników. Docieplone zostaną fundamenty oraz stropodach wraz z warstwami wykończeniowymi, nastąpi wymiana drzwi i okien wraz z parapetami.  
Projekt pn.: „Termomodernizacja budynku PWSZ w Koninie przy ul. Przyjaźni” współfinansowany jest ze środków UE na podstawie umowy zawartej w dniu 10 marca 2017 r. z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach PO Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Priorytet I: Zmniejszenie emisyjności gospodarki, Działanie 1.3: Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach, Poddziałanie 1.3.1: Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach publicznych. Maksymalna przewidziana kwota dofinansowania wynosi 2 708 152,02 PLN. Planowany całkowity koszt realizacji projektu to 3 268 110 PLN. Zakończenie realizacji przedsięwzięcia przewidziane jest na IV kwartał 2017 r.   Fotograficzna relacja z rozpoczęcia prac poniżej.                                           

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i Budowa Maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne Zarządzanie
kierunki