Baner 3

Czwartek, 17 sierpnia 2017

Wyróżnienia dla studentów

Prof. Mirosław Pawlak, rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie spotka się ze studentami wyróżniającymi się w działalności na rzecz uczelni w roku akademickim 2016/2017.

Podczas spotkania, które odbędzie się 13 czerwca br.,nagrodzonym zostaną wręczone listy gratulacyjne oraz statuetki.

Studenci zakwalifikowani do wyróżnienia przez Uczelnianą Komisję ds. Wyróżnień i Nagród otrzymali zaproszenie do udziału w spotkaniu na indywidualnym koncie studenta w module eStudent.

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

13 czerwca 2017 r.

Sala Panoramiczna