Baner 20-lecie

Środa, 22 listopada 2017

Komunikacja niewerbalna

Komunikacja niewerbalna to tytuł kolejnego wykładu przeprowadzonego dla uczniów II LO w Koninie, który wygłosił Tomasz Naglewski, wykładowca PWSZ w Koninie.

Wykład skoncentrowany był na znaczeniu komunikacji niewerbalnej, jej podstawowych obszarach oraz praktycznych aspektach jej wykorzystywania.

Uczniowie zapoznali się z charakterystyką katalogu komunikatów niewerbalnych, a następnie wykonywali ćwiczenia samodzielnej interpretacji komunikatów.

Spotkanie odbyło się 15 maja.