WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
na strone głowną


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Niedziela, 24 czerwca 2018

Mówienie w języku obcym

„Mówienie w języku obcym – od kontrolowanej produkcji do spontanicznej komunikacji” to tytuł cyklicznej międzynarodowej konferencji, która odbyła się w dniach 8-10 maja 2017 r.. Konferencja została zorganizowana przez Wydział Filologiczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie oraz Zakład Filologii Angielskiej WP-A UAM w Kaliszu.

Podczas konferencji wygłoszono pięć wykładów plenarnych i około dwudziestu pięciu prezentacji. Tematy wygłoszonych wykładów plenarnych dotyczyły zagadnień związanych z uczeniem się i nauczaniem mówienia w języku obcym, a w szczególności działań mających na celu umożliwienie uczącym się stosowanie wprowadzanych form językowych nie tylko w kontrolowanych ćwiczeniach, ale także w spontanicznej komunikacji. Konferencja miała na celu nie tylko poszerzenie wiedzy na temat wyżej wspomnianych zagadnień ale także ale także na wymianę doświadczeń między uczestnikami konferencji.
 
dr Marek Derenowski

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki