Baner 20-lecie

Poniedziałek, 23 października 2017

Kiermasz Świąteczny

Tuż przed świętami Wielkanocnymi odbył się Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez SKN Pegaz na czele z Moniką Kaczmarek, studentką PWSZ w Koninie.

Mogliśmy nacieszyć oczy i kupić tradycyjne ozdoby oraz rękodzieła, których twórcami byli uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej nr 12 działających przy ul. Różyckiego  w Koninie – mówią studenci. Różnorodne ozdoby powstały w pracowni artystycznej pod bacznym okiem terapeuty. Pozyskane fundusze będą wsparciem do dalszej działaności artystycznej warsztatów.

red.M.W.