WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
na strone głowną


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Sobota, 23 czerwca 2018

Uczymy się z sercem, pomagamy z empatią

Uczymy się z sercem, pomagamy z empatią to tytuł III edycji seminarium naukowego, które odbyło się 10 kwietnia pod hasłem LUDZIE STARSI POŚRÓD NAS. 

Prelegenci – wykładowcy i studenci PWSZ - wnieśli wiele ciekawych  spostrzeżeń dotyczących niełatwego, a przecież dotyczącego wcześniej czy później każdego z nas tematu- piszą organizatorzy.

Z przyjemnością gościliśmy Annę Karbową reprezentującą Uniwersytet Trzeciego Wieku w Koninie, która przybliżyła nam z jakimi wyzwaniami i problemami zmaga się nie tylko senior, ale także, a może przede wszystkim całe jego otoczenie.  
Studenci przygotowali również postery tematyczne.

Organizatorem seminarium było SKN Pegaz, współorganizatorami natomiast: Zakład Pracy Socjalnej PWSZ w Koninie, Społeczno-Ekonomiczny Zespół Badawczy PWSZ w Koninie oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku Oddział w Koninie .
 
Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaKosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPraca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki